BİRİKİMLİ HAYAT SİGORTASI

Ana Sayfa / Birikimli hayat sigortası
Birikimli hayat sigortası

Birikimli hayat sigortası

Çalışanlarınıza gelecek güvencesi sağlamak, onlara verdiğiniz değeri göstermenin ve motivasyonlarını artırmanın en iyi yollarından biri.

Birikimli Grup Hayat Sigortası ile çalışanlarınızın süre sonunda ek gelir veya toplu para alabilmelerini sağlar, aynı zamanda sigorta süresi içinde ortaya çıkabilecek yaşam kaybı, tam ve kalıcı sakatlık durumlarına karşı sevdiklerini güvence altına alırsınız.

Özellikler

18 ila 60 yaş arasındaki çalışanlarınız, Birikimli Grup Hayat Sigortası'ndan faydalanabilir. Sigorta süresi en az 10, en fazla 30 yıldır. Çalışanınızın yaşı ile sigorta süresinin toplamı en fazla 70 olabilir. Birikimli Grup Hayat Sigortası, yaşam kaybı, tam ve kalıcı sakatlık teminatlarını içerir. Teminat tutarlarını, sigorta başlangıç tarihinde, aylık prim tutarının en az 60 en fazla 400 katı olarak belirleyebilirsiniz. Çalışanlarınız, süre sonunda kar paylı birikimlerini toplu olarak alabilirler. Gelir Sigortası'nı tercih etmeleri halinde ise 3 ayda bir gelir ödemesi yaparız. Yaşam kaybı halinde 60, 100, 150, 200, 400 katları arasından belirlediğiniz teminat katsayısı ile ödediğiniz son aylık primi çarpar; çıkan tutarı kâr payıyla birlikte öderiz.

Birikimli hayat sigortası ürünlerimiz arasından size en uygun teklifleri sunmamızı istermisiniz ?


Hemen Teklif Al

Birikimli hayat sigortası için sunduğumuz ürünlerimiz